Наші викладачі

Дар’я Шєлєгова, директор

Языки:

  • Английский С2
  • Французский

Опыт работы: более 10 лет

Я вчу англійську мову з 4 років, а приблизно з 15 я чітко знала, що хочу ділитися своїми знаннями з іншими! На цей час я викладаю понад 10 років і це робить щасливою не тільки мене. Адже всі мої студенти бачать чудовий результат! Люди приходять на мої заняття не лише за знаннями, а й за гарним настроєм – спробуйте, і я впевнена, ви захочете залишитись!

Єлизавета Хвостова, директор

Языки:

  • Английский С2

Опыт работы: более 10 лет

Международные дипломы: CAE (C1); СРЕ (C2); CELTA

Привіт! Мене звати Ліза. Я працюю викладачем англійської мови понад 10 років. Я дуже люблю свою роботу, тому що завдяки їй я не лише дарую людям необхідні їм знання, а й покращую якість їхнього життя. Мені також подобається розвиватися професійно, тому я склала міжнародні іспити CAE (C1) та СЕРЕ (C2) і пройшла курс для викладачів англійської мови CELTA.

Сертифікат CELTA дав мені право викладати англійську у всьому світі нарівні з носіями мови.

Найбільше мені цікаво працювати з дорослими та займатися підготовкою до таких іспитів, як IELTS, CAE тощо.

Ольга Рогожникова

Языки:

  • Английский С1

Опыт работы: больше 10 лет

Привіт! Мене звуть Ольга, і вже 15 років я викладаю англійську мову. Я вивчала мову та педагогіку в педагогічному училищі, а згодом у Слов’янському державному педагогічному університеті. Я люблю навчати та допомагати людям вивчати мову, відкривати щось нове як у собі, так і в навколишньому світі. Кожна людина по-своєму унікальна, тому я намагаюся зробити вивчення максимально комфортним, зручним і ефективним для кожного.

Welcome to my lessons. We can show you – impossible is nothing!

Олександр Жуков

Языки:

  • Испанский B2
  • Английский B1

Опыт работы: больше 35 лет

¡Hola! Мене звуть Жуков Олександр Миколайович, я дуже люблю іспанську мову, буквально купаюся в ній і буду радий поділитися своїми знаннями. У мене за плечима кілька десятиліть роботи викладачем, багаторічний досвід роботи в Латинській Америці та постійна практика перекладу. Щорічно вдосконалюю своє володіння іспанською мовою на Кубі не менше ніж місяць, тому легко познайомлю вас із розмовною та сучасною іспанською.
Радий бачити вас у себе на уроках, і показати вам, що іспанська це і корисно, і нескладно, і дуже красиво.

Ольга Белогріва

Языки:

  • Английский С1

Опыт работы: более 10 лет

Привіт! Мене звуть Ольга. Вже близько 10 років я займаюсь англійською мовою. Починала із перекладацької діяльності, але швидко зрозуміла, що хочу вдосконалюватись і ділитися своїми знаннями з іншими. Впевнена, що вивчення англійської мови може бути не тільки пізнавальними, але й захопливими. Для мене викладання це хобі, яке переросло у роботу. Також у мене є досвід викладання англомовним російської мови.

Буду рада бачити вас на своїх заняттях!

Владлена Мажара

Привіт!
Мене звуть Владлена Мажара. Викладаю 8 років, паралельно працюю психологом із практикою. Навчалася в Гданському Університеті на міжнародних відносинах, у Берлінському університеті психології та в ЗНУ на юридичному факультеті. Працювала начальником міжнародного відділу в польському університеті, 3 роки тому повернулася до України, вийшла заміж, приймаю як психолог, а також викладаю польську мову, готую до подачі на карту поляка (історія, культура, традиції).

Буду рада бачити вас на своїх заняттях із польської мови!